inspiration

my food

11. srpna 2012 v 0:57 | xxPrincess
Vzhledem k tomu, že jsem promazala všechny články se svými kecy, sem přidávám aspoň fotky mých jídel, které byly v těchto článcích obsaženy. Myslím si totiž, že vypadají chutně a mohly by vás inspirovat..zkrátka se mi ty fotky líbí a chci je tady mít :Dfunky food

22. června 2012 v 11:18 | xxPrincess
Něco pro pobavení :)


inspiration no.2

8. dubna 2012 v 19:56 | xxPrincess
Mám tady obrovskou dávku inspa! ♥
(Doporučuju kouknout, vybírám jen to nej z WHI :D)Blazers ♥

25. března 2012 v 0:03 | xxPrincess
Já snad ani nemám co dodat...♥Preppy style

24. března 2012 v 23:00 | xxPrincess
S pojmem "preppy" jste se jistě už setkaly. Jedná se o životní styl, s nímž souvisí i oblékání a chování. Nevím, jak přesně jej pojmenovat, abych neškatulkovala, ale ono to asi ani jinak u různých stylů a subkultur nejde..takže co si představuji pod preppy? Především mladé, možná trošku snobské a inteligentní lidi se smyslem pro eleganci. Blair, Chucka a Serenu, když chodili na střední, Spencer Hastings, bohaté rodiče, Lacoste, polo trička, perly, kvalitní materiály, golf, ježdění na koni, čistotu, konzervativnost. Na internetu jsem našla i spoustu návodů, jak se stát preppy, připadají mi trochu směšné, ale budiž. Pokud chcete být "pravý" preppy, měli byste navštěvovat nechutně drahou školu, nakupovat u Ralpha Laurena, Lacoste, Burberry, být neustále zdvořilí a asertivní, dělat nějaký sport, například golf, jachting, kriket, lacros..(a mnoho dalších). Pro obyčejného českého občana celkem dost, co? Avšak nevidím důvod, proč se alespoň trochu neinspirovat..mně osobně se preppy docela líbí, ale většinou mi připadá až příliš usedlé. :)


inspiration no.1

22. března 2012 v 14:10 | xxPrincessSwimsuits ♥

16. března 2012 v 10:00 | xxPrincess
Dneska je tak krásný, slunečný a veselý počasí, tak se pojďte potrápit nad nádhernými těly v nádherných plavkách! Ale netruchlete, do léta to půjde slečnyyy! :-*
You don't want this!

11. března 2012 v 22:14 | xxPrincess
Tak na začátek nějaké to "jídlo"
Wishlist no.1

11. března 2012 v 2:34 | xxPrincess
Že chci být hubená, udělat maturitu a dostat se na výšku snad psát nemusím :).
Tenhle wishlist je spíš čistě materialistický a je SPOUSTU věcí, které si přeji a nezmiňuji, budu nejspíš přidávat postupně! ;)


Bílý notebook ♥ (ne Apple)


women who I like

7. března 2012 v 10:32 | xxPrincess
Natalie Portman
Sice už není nejmladší, ale vypadá pořád skvěle. Navíc kvůli své výšce miluju její drobnou postavu a krásný profil. Dokáže zahrát snad úplně cokoliv a každou roli jí věřím..která herečka by si pro svou roli nechala vyholit hlavu? (V jako Vendeta). Je jasný, že za to musela dostat tučnou sumu, ale já bych své vlasy asi nedala :)


 
 

Reklama