no more sleeping, my name is coffee

12. srpna 2012 v 15:26 | xxPrincess |  food
Holky holky, kdybyste tak věděly..
..jaké to je, nespat celou noc. A když říkám celou, tak myslím celou. Až do šesté ráno jsem nemohla usnout, pak jsem usla na 2 hodiny, ze kterých mě vyrušil telefonát od kámoše. Díky kámo, znova se mi usnout nepodařilo!
Zdálo se mi o NĚM, pořád pořád pořád.
A ON dneska napsal. Aspoň nějaké pozitivum :)

Tak jsem si udělala parádní mega snídani žejo, a jedu si ten svůj režim jako za starých časů. Až na oběd, ten byl povinný nedělní (rodinný).


A nyní mám tu největší motivaci k hubnutí - bude tu vysoká, na ní bude ON a mimoto i plno nových lidí, kteří nejsou samozřejmě tak podstatní. Ale nebylo by na škodu jít na vysokou jako nový člověk..

Příště vás čeká recenze mého nového kosmetického miláčka, recenzí jsou teď sice plné blogy, ale stejně je všechny čteme :D. A na tohle jsem ještě recenzi nenašla, takže everything's okay!

9:00low-fat jogurt, ostružiny, broskev, BeBe brusinkové
13:00guláš s chlebem
16:00
CÝ chleba s bylinkovou pomazánkou, 3 CR
18:00
ratatouille

Večer všechno dopíšu. Zatím se mějte :-*
 


Anketa

podporuješ pro ana/mia?

pro ana 20.9% (47)
pro mia 13.8% (31)
obojí 14.2% (32)
ani jedno 29.3% (66)
uvažuju nad tím 21.8% (49)

Komentáře

1 Melisa Melisa | Web | 12. srpna 2012 v 15:56 | Reagovat

Hohoho :D Já vím jaké to je nespat 2 dny.. :DDD Takže tě chápu. Supr, těším se na tvoji recenzi ^^ Nová motivace je fakt velká, tak hurá do toho :*

2 MarcellaEyv MarcellaEyv | E-mail | Čtvrtek v 5:36 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a torture. I am already freaking out maybe I should <a href=http://bookkeepingcertificationonline.com/kkk/viagra-online-usa>read more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.