Srpen 2012

weight down

28. srpna 2012 v 10:38 | xxPrincess |  food
Váha pomalu, ale jistě klesá, břicho klesá, sebevědomí a dobrý pocit sama ze sebe stoupá. Perfektní rovnováha :) Ohledně něj nemůžu být prozatím konkrétní, nechci nic zakřiknout. Snad jen, že by se na mě konečně usmívalo štěstí?


7:00tvaroh s medem
10:00ovocný jogurt
voda [1l]

Večer dopíšu :-*

let's get the party started!

21. srpna 2012 v 0:40 | xxPrincess |  food
Zítra po práci jedu na akci ke kamarádovi..víte co šíleného jsem udělala? Já HO tam pozvala (v tu chvíli mi to přišlo jako skvělý nápad, protože ON bydlí kousek)..teď čekám na odpověď. Je mi jasný, že bude znít NE, ale přesto se ve mně momentálně odehrává naprostá euforie s naprostým zděšením..jsem jako na drátkách. Co kdyby řekl ANO?


Tak už odpověz.

11:00BeBe brusinkové, káva
13:30polévka ze sáčku, krajíc chleba
16:00-18:007 rajčat
22:00pár kuliček hroznového vína

voda [2l], voda s vitaminem C [0,5l]

unjuicy

18. srpna 2012 v 22:38 | xxPrincess |  food
Jsem totálně..mrtvá. První den práce od mého volna a úplně mě vyřídila. Já už tam NECHCI pracovat! :( Já nechci nikdy pracovat, jo, zní to nudně a těžce vydělané prachy se utrácejí s těžkým srdcem, ale mě to už nebaví, jsem z toho frustrovaná a unavená a vlastně mi to ukradlo celý prázdniny..

Nicméně jsem se celý ten den těšila, až přijdu domů a udělám si ostružinový koktejl, mmmm, ten bych si za tu dřinu zasloužila. Jenže mamka ostružiny použila do buchty. Řekla jsem si no a co a šla jsem s baterkou v deset večer sbírat na zahradu ostružiny..:D Stálo to za to! ♥


11:00bílý jogurt s musli, medem, 2 kousky buchty
13:30zelí s mini karbanátkem, VÝ houska
16:30VÝ houska s žervé a rajčaty
18:30nanuk Míša :(
22:00ostružinový koktejl (bez cukru, minimum mléka)
zelený čaj [1,5l] voda s vitaminem C [0,5l]

Hmm, s tím pitným režimem bych se měla polepšit. Vlastně se vším..

my key to happiness

17. srpna 2012 v 17:34 | xxPrincess |  food
Miluju kouzelnou moc hudby. Ještě před chvílí jsem vám tady chtěla napsat zasraně depresivní článek, ale pustila jsem si svůj hudební balzám na duši a už jsem naprosto v pohodě.
A k tomu jsem si projížděla We♥It, ach, který génie vymyslel něco tak..geniálního! :D

Krize zažehnána, starosti mám, ale ty si nechám na důchod..doufám.


Máte taky nějakou hudbu, která vás zaručeně vzpruží? Nebo se v depresi dorážíte ještě depresivnější hudbou? :D

11:00tvaroh s musli a banánem
12:30těstovinový salát
14:00těstovinový salát
18:30zeleninový salát (rajče, okurka, bílek)
21:30syrovátka

Korunní neperlivá hruška [1,5l] zelený čaj [0,5l]

Jídelníček zase bída, neumím se dokopat k lepšímu režimu..ale na večeři si dám jen nějakou zeleninu.

time to work

15. srpna 2012 v 13:39 | xxPrincess |  food
Nazdarte,
tak se ozývám znovu, nemám čas dopisovat jídelníčky, takže to vypadá, že jím málo, ale ve skutečnosti mi v jídelníčcích chybí cca 1-3 chody..dneska se pokusím dopisovat poctivě ;) Ale jde to složitě, za chvíli jdu do práce a z té se vracím většinou večer/v noci, a to už mě mamka nechce pustit na počítač (máme ho v ložnici).

Udělala jsem obrovský krok a pozvala HO na grilovačku..nic si od toho neslibuju, ale když napsal "něco vymyslíme", rozzářil se mi celý svět a tyhle dvě slovíčka mi běží před očima jako zaseknutý film. Kéžby prázdniny neutíkaly tak rychle :)


Kvůli práci mám fakt dost nepravidelný režim, ani nevím, jestli se takhle dá něco shodit :(

11:00bílý jogurt s musli
13:30zel.polévka, vepřový plátek na přírodno s omáčkou, brambory (rodinný oběd)

Zítra mám ovšem volno, takže vás prolezu a dopíšu jídelníčky (a slibovanou recenzi ;))

everything seems hard

13. srpna 2012 v 15:41 | xxPrincess |  food

Mně tak strašně chybí vztah..až z toho zase začínám mít depresivní nálady.

8:30musli s mlékem, kousek manga
10:00BeBe brusinkové
15:00
pečená zelenina s rýží


no more sleeping, my name is coffee

12. srpna 2012 v 15:26 | xxPrincess |  food
Holky holky, kdybyste tak věděly..
..jaké to je, nespat celou noc. A když říkám celou, tak myslím celou. Až do šesté ráno jsem nemohla usnout, pak jsem usla na 2 hodiny, ze kterých mě vyrušil telefonát od kámoše. Díky kámo, znova se mi usnout nepodařilo!
Zdálo se mi o NĚM, pořád pořád pořád.
A ON dneska napsal. Aspoň nějaké pozitivum :)

Tak jsem si udělala parádní mega snídani žejo, a jedu si ten svůj režim jako za starých časů. Až na oběd, ten byl povinný nedělní (rodinný).


A nyní mám tu největší motivaci k hubnutí - bude tu vysoká, na ní bude ON a mimoto i plno nových lidí, kteří nejsou samozřejmě tak podstatní. Ale nebylo by na škodu jít na vysokou jako nový člověk..

Příště vás čeká recenze mého nového kosmetického miláčka, recenzí jsou teď sice plné blogy, ale stejně je všechny čteme :D. A na tohle jsem ještě recenzi nenašla, takže everything's okay!

9:00low-fat jogurt, ostružiny, broskev, BeBe brusinkové
13:00guláš s chlebem
16:00
CÝ chleba s bylinkovou pomazánkou, 3 CR
18:00
ratatouille

Večer všechno dopíšu. Zatím se mějte :-*

new person

11. srpna 2012 v 1:33 | xxPrincess |  etc
Ahoj zlatíčka.
Už se asi po 15324x vracím. Trapný, já vím..od června jsem se neozvala. A upřímně se za to omlouvám. Ale vracím se sem, jakožto nepravidelný bloger, a tím asi zůstanu. Ale blogování tak nějak miluju už od svých 12-ti let a neumím se jej vzdát, takže i přesto chci sem nadále přispívat. Smazala jsem spoustu starých článků, kde jsem jen fňukala a nadávala a opakovaně se omlouvala..hrůza :D


Můj plán nevyšel, nemám vysněnou postavu, ale nezoufám. Je to běh na dlouhou trať a já to vzdala, protože mi to nešlo hned. Teď už to konečně vím a nehodlám to jen tak vzdát. Dokud nebudu mít krásnou, pevnou postavu, budu se sebou celý život zápasit, a já nechci být se sebou pořád nespokojená. Takže chci jíst zase zdravě, dbát na to, co jím a piju a jaké vybírám suroviny. Milovala jsem to a chybí mi to..


A co se týče prázdnin, užívám si je. Sice ne tak, jak bych chtěla, ale užívám si je v naturáliích - sehnala jsem brigádu a díky ní si užívám peníze :D Kupuji si co chci, značkové boty, kupu oblečení a bokem si šetřím na notebook (abych mohla častěji přispívat :), no prostě super. Na dovolené jsem nebyla, spíš si užívám takové ty víkendové jednodenní akce, protože se opravdu snažím co nejvíce vydělat. A nějaké zážitky mám, tady je krátká kompilace: byla jsem na koncertě Horkýže Slíže, zamiloval se do mě kamarád, se kterým chodím každý den ven, po roce jsem viděla svého ex (což mě celkem dost zasáhlo), opila se do němoty (TRAPAS!), několikrát kouřila trávu, prožila sex na jednu noc (to jsem vždycky odsuzovala:D ) a mohla bych pokračovat do zítřka, ale tohle jsou asi nejsilnější momenty. Někomu se tohle stane možná za jednu noc :D..ale asi nejsem ve stylu Young, Wild & Free :D

(krásná holka co, a teď se koukněte na ty chlupaté stehna :DDD)

Začínám znova, ale nemůžu vám slíbit, že budu přispívat pravidelně. Kvůli práci opravdu nemám čas, příště se o tom rozepíšu víc. Teď mám tři dny volna, tak se pokusím najít si čas i na blog :)


WITH LOVE

my food

11. srpna 2012 v 0:57 | xxPrincess |  inspiration
Vzhledem k tomu, že jsem promazala všechny články se svými kecy, sem přidávám aspoň fotky mých jídel, které byly v těchto článcích obsaženy. Myslím si totiž, že vypadají chutně a mohly by vás inspirovat..zkrátka se mi ty fotky líbí a chci je tady mít :D