Červen 2012

funky food

22. června 2012 v 11:18 | xxPrincess |  inspiration
Něco pro pobavení :)no stress, just obsess

11. června 2012 v 22:08 | xxPrincess
Zdravím všechny pozůstalé, kteří sem občas ještě nakouknou :)
Omlouvám se, že můj návrat trval tak dlouho. Potřebovala jsem nějaký čas na přemýšlení. Maturitu jsem nejspíš dala, ještě nevím, jak dopadly slohovky, ale co, kdyžtak si je napíšu v září a čau :D. Už jsem udělala i všechny přijímačky na výšky, zatím nevím žádné výsledky, jen doufám. Nicméně o tomhle jsem se bavit nechtěla.
Co se týče něj, mé city se nemění, ale čím dál tím víc začínám pochybovat, že by vztah s ním byl vůbec reálný. Nevím, jestli to některá z vás s někým pocítila, ale on mi přijde opravdu naprosto dokonalý a pro mě nedosažitelný a to tak moc, že mám pocit, že bych se mu nikdy nemohla vyrovnat. A už vůbec by o mě někdo jako on nemohl jevit zájem, a to i přes to, že před dvěma roky ten zájem údajně měl. Zase mi to zlomí srdce, až bude brzy s nějakou nádhernou holkou, protože já se neumím k ničemu dokopat, ale zase se jako ubožačka oklepu a budu žít svůj nudný život nadále. OK, konec litování.


Hlavním tématem je můj návrat, mám už opravdu poslední šanci se sebou něco udělat! Je tady červen a já mám pořád to nafouklé břicho a téměř rovný pas. Takže od zítřka zase přidávám jídelníčky. :) Nemám v plánu odepírat si vše sladké či slané, jen jej chci hodně omezit. Začít opravdu hodně pít a cvičit. Momentálně jsem nemocná, takže to asi bude se cvičením složitější, ale stejně si zítra dám aspoň tu Jillian..a nemůžu se dočkat!

Děkuji, že jste na mě počkali :-*