Květen 2012

stress, please no stress

19. května 2012 v 13:27 | xxPrincess
Ahoj holky ♥
Strašně mě mrzí, že si možná většina z vás ani nepřečte..zapomněly jste na mě? Já na vás ne.

Ve středu mám ústní maturity..ani nevím, co tady vlastně dělám, měla bych se jít radši učit. Ale já jsem tak vystresovaná, že jsem se asi potřebovala někde vypsat. Nikdo teď nemá čas mě vyslechnout a já to chápu, vždyť všichni mí vrstevníci maturují. Mám z toho strašné nervy..co když to nedám? Možnost zkusit to v září znovu si nepřipouštím. Ale já zjistila, že se neumím učit..vydržím se naučit maximálně A4 a pak už se prostě neumím soustředit. Nejde to. Vážně to nejde, nejde, nejde. Zkouším to celý týden, věřte mi..já se tak bojím :( Dopíšu a půjdu si zase něco málo přečíst..

Co se týče našeho téma, váha se mi drží pořád mezi 65-66kg. Což je pro mě naprosto skvělé! ..vzhledem k tomu, že se poslední dobou nehlídám :D Takže když jsem se snažila zhubnout, váha se mi držela a když se nesnažím, drží se mi stejně. Super. Ale po maturitě zamakám, opravdu. Budu cvičit do roztrhání těla! :D

A taky mám tady něco osobního, kvůli čemu se hlavně nemůžu soustředit. Znám ho už 2 roky. Tenkrát jsem mu napsala, hloupá šestnáctka, na FB, protože se mi líbil. Úplně cizí kluk. Ale odepsal - a tím mi obrátil celý život naruby. Psali jsme si pořád, potom jsme spolu byli na akci, bylo to úžasné, nic mezi námi nebylo, ale cítila jsem ty vzájemné sympatie. Dali jsme si letmou pusu na rozloučenou :) Nejhezčí událost mého života. Ale potom jsme si nějak přestali psát..a já si zalepila bolavé srdce jiným klukem. Když zjistil, že s někým jiným chodím, napsal, že myslel, že je to mezi námi jinak. Prostě v tom smyslu, že mě chtěl. Ocitla jsem se mezi dvěma kluky a..vybrala jsem si špatně :(( Sice jsem s tamtím klukem byla něco přes rok, ale prostě mou platonickou lásku jsem cítila pořád..pořád mě to k němu nesmírně táhlo. A táhne pořád. On prostě všem klukům nasadil laťku příliš vysoko. Opravdu neznám nikoho, NIKOHO, kdo je pro mě tak dokonalý. Má všechno. Všechno, co má mít můj ideální kluk. A teď je sám, rozešla se s ním holka. Je z toho chudák celý na nic a tak se mi přes FB zpovídal. Je mi ho strašně líto. Jenže jeho bývalá nasadila laťku taky dost vysoko, už nemám pocit, že bych na něj měla. Aaaach jooo proč mi musel napsat teď, před maturitou! Mám ho plnou hlavu! Už jsem se přes něj skoro dostala (i když přitahovat mě bude vždycky), ale teď jsem z něj zase úplně v háji.
Musím zamakat! A taky si vydělat co nejrychleji peníze na nové hadry, šminky a tak! :D Říkáte si, proč tak blbnu kvůli klukovi? Tak..si to říkejte. Já vím, že blbnu. Jsem jak nějaká puberťačka. Ale už jsem skoro rok sama. A zase jsem si začala psát se svou platonickou láskou a začala se přiblble usmívat na mamku.